Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Tags
id: Tag

en: Projects
id: Proyek

en: view
id: tampilan

en: Save
id: Simpan

en: tag
id: Label

en: User
id: Pengguna

en: !time ago
id: !time yang lalu
