Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: tags
lt: žymės

en: Next
lt: Kitas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Projects
lt: Projektai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: !time ago
lt: prieš !time
