Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: tags
pl: tagi

en: Next
pl: Dalej

en: Tags
pl: Tagi

en: Projects
pl: Projekty

en: view
pl: przeglądaj

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: !time ago
pl: !time temu

en: Branches
pl: Gałęzie
