Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: tags
ru: теги

en: Next
ru: Вперёд

en: Tags
ru: Теги

en: Projects
ru: Проекты

en: view
ru: представление

en: Release identification
ru: Идентификация версии

en: Save
ru: Сохранить

en: tag
ru: тег

en: User
ru: Пользователь

en: !time ago
ru: !time назад

en: Default branch
ru: Ветка по умолчанию

en: Retry
ru: Повтор

en: branches
ru: ветви
