Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: tags
te: వర్గాలు

en: Next
te: తరువాత

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: view
te: వీక్షించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి

en: !time ago
te: !time క్రితం
