Version Control / Project* integration (6.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: tags
ur: اصناف

en: Next
ur: اگلا

en: Tags
ur: ٹیگز

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: tag
ur: ٹیگ

en: User
ur: صارف

en: !time ago
ur: !time پہلے
