Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Password
af: Wagwoord

en: never
af: nooit

en: n/a
af: Nie beskikbaar
