Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Password
ar: كلمة السر

en: never
ar: أبدا

en: n/a
ar: غير متوفر
