Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Password
ast: Clave

en: never
ast: nunca

en: n/a
ast: n/d
