Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Last updated
bg: Последно обновени

en: Password
bg: Парола

en: never
bg: никога

en: Authentication
bg: Удостоверяване
