Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Last updated
es: Última actualización

en: Password
es: Contraseña

en: never
es: nunca

en: n/a
es: n/d

en: Update method
es: Método de actualización

en: Authentication
es: Autentificación
