Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzailearen izena

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Password
eu: Pasahitza

en: never
eu: inoiz ez

en: n/a
eu: e/e (n/a)
