Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Last updated
fa: آخرین به‌روز رسانی

en: Password
fa: گذرواژه

en: never
fa: هرگز

en: n/a
fa: موجود نیست
