Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Password
fi: Salasana

en: never
fi: ei koskaan

en: n/a
fi: ei mitään
