Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Last updated
fil: Huling binago

en: Password
fil: Hudyat

en: never
fil: hindi kailanman

en: n/a
fil: hindi naaangkop
