Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Last updated
fr: Dernière mise à jour

en: Password
fr: Mot de passe

en: never
fr: jamais

en: Authentication
fr: Authentification
