Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Password
gl: Contrasinal

en: never
gl: nunca

en: n/a
gl: n/d
