Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: כינוי

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Password
he: ססמה

en: never
he: אף פעם

en: n/a
he: לא זמין
