Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: Password
hu: Jelszó

en: never
hu: soha

en: n/a
hu: -

en: Authentication
hu: Azonosítás
