Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Last updated
it: Ultimo aggiornamento

en: never
it: mai

en: n/a
it: n/d

en: Authentication
it: Autenticazione
