Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Last updated
ja: 最終更新

en: Password
ja: パスワード

en: never
ja: なし

en: Authentication
ja: 認証
