Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: never
kk: ешқашан

en: n/a
kk: жоқ
