Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Last updated
km: ​បាន​ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ​ចុងក្រោយ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: never
km: កុំ​

en: n/a
km: គ្មាន
