Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
