Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: never
ku: هیچ کات

en: n/a
ku: نییە
