Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Password
lv: Parole

en: never
lv: nekad

en: n/a
lv: n/p
