Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Password
mn: Нууц үг

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: n/a
mn: үл хамаарах
