Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: Password
nl: Wachtwoord

en: never
nl: nooit

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Authentication
nl: Authenticatie
