Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Password
pl: Hasło

en: never
pl: nigdy

en: n/a
pl: n.d.
