Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Username
pt: Usuário

en: Last updated
pt: Última atualização

en: Password
pt: Senha

en: never
pt: nunca

en: n/a
pt: n/d

en: Authentication
pt: Autenticação
