Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Last updated
ru: Обновлено

en: Password
ru: Пароль

en: never
ru: никогда

en: n/a
ru: нет

en: Authentication
ru: Аутентификация
