Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Password
sk: Heslo

en: never
sk: nikdy

en: n/a
sk: nie je

en: Authentication
sk: Overenie
