Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Password
sl: Geslo

en: never
sl: nikoli

en: n/a
sl: n/d
