Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Username
uk: Користувач

en: Last updated
uk: Останнє оновлення

en: Password
uk: Пароль

en: never
uk: ніколи

en: n/a
uk: н/д

en: Version Control
uk: Керування версіями

en: Authentication
uk: Розпізнавання
