Version Control API -- Subversion backend (6.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên truy cập

en: Last updated
vi: Cập nhật lần cuối

en: Password
vi: Mật khẩu

en: never
vi: chưa bao giờ

en: n/a
vi: không có
