Vertical Tabs (6.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: None
ast: Nengún

en: <none>
ast: <nengún>

en: Published
ast: Espublizáu

en: 1 attachment | @count attachments
ast[0]: 1 axuntu
ast[1]: @count axuntos

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva
