Vertical Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: None
af: Geen

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: 1 attachment | @count attachments
af[0]: 1 aanhangsel
af[1]: @count aanhangsels

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging
