Vertical Tabs (6.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: None
el: Κανένα

en: <none>
el: <κανένα>

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: 1 attachment | @count attachments
el[0]: 1 συνημμένο
el[1]: @count συνημμένα

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Automatic alias
el: Αυτόματο ψευδώνυμο

en: Vertical Tabs
el: Κατακόρυφες καρτέλες

en: Not in book
el: Όχι σε βιβλίο

en: New book
el: Νέο βιβλίο

en: By @name on @date
el: Από @name στις @date

en: By @name
el: Από @name

en: Not in menu
el: Όχι σε μενού

en: Alias: @alias
el: Ψευδώνυμο: @alias

en: No alias
el: Χωρίς ψευδώνυμο
