Vertical Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: 1 attachment | @count attachments
km[0]: ឯកសារ​ភ្ជាប់ @count

en: Create new revision
km: បង្កើត​​ការ​ពិនិត្យ​ឡើងវិញ​ថ្មី

en: Not in book
km: មិន​មែន​នៅក្នុង​សៀវ​ភៅ

en: New book
km: សៀវ​ភៅ​ថ្មី

en: By @name on @date
km: តាម​ @name នៅ​ @date

en: By @name
km: តាម​ @name

en: Not in menu
km: មិន​មែន​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ

en: Alias: @alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​ ៖ @alias

en: No alias
km: គ្មាន​ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ
