Vertical Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: None
lt: Jokio

en: <none>
lt: <joks>

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Not in book
lt: Ne knygoje

en: <create a new book>
lt: <sukurti naują knygą>

en: New book
lt: Nauja knyga

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Sticky on top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: No attachments
lt: Nėra prisegtuko

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: No terms
lt: Nėra termino
