Vertical Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: None
sl: Brez

en: <none>
sl: <brez>

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: 1 attachment | @count attachments
sl[0]: @count priponka
sl[1]: @count priponki
sl[2]: @count priponke
sl[3]: @count priponk

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico
