Vertical Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: 1 attachment | @count attachments
sq[0]: 1 i bashkangjitur
sq[1]: @count të bashkangjitur

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Vertical Tabs
sq: Skedat vertikale
