Vertical Tabs (6.x-1.0-beta5) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: <none>
tr: <hiçbiri>

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükselt

en: 1 attachment | @count attachments
tr[0]: @count ekli dosya

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Automatic alias
tr: Otomatik isimlendirme

en: Vertical Tabs
tr: Dikey Sekmeler

en: Not in book
tr: Kitapta değil

en: New book
tr: Yeni kitap

en: By @name on @date
tr: @name tarafından @date tarihinde

en: By @name
tr: @name tarafından

en: Not in menu
tr: Menüde yok

en: Alias: @alias
tr: Takma ad: @alias
