Vertical Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Няма

en: Published
bg: Публикувано

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: 1 attachment | @count attachments
bg[0]: 1 прикачен файл
bg[1]:  @count прикачени файла

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Not published
bg: Непубликувано
