Vertical Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: None
fi: Ei yhtään

en: <none>
fi: <ei mitään>

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: 1 attachment | @count attachments
fi[0]: 1 liite
fi[1]: @count liitettä

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Not published
fi: Ei julkaistu

en: Vertical Tabs
fi: Vaakasuorat tabit

en: Not in book
fi: Ei kirjasssa

en: New book
fi: Uusi kirja

en: By @name on @date
fi: @name päivänä @date

en: By @name
fi: @name

en: Not in menu
fi: Ei valikossa

en: No alias
fi: Ei aliasta

en: New revision
fi: Uusi versio

en: No revision
fi: Ei versiota

en: @number comments per page
fi: @number kommenttia sivua kohti

en: Requires a title
fi: Vaatii otsikon
