Vertical Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: None
hr: Nema

en: <none>
hr: <nijedan>

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Objavi na naslovnoj stranici

en: 1 attachment | @count attachments
hr[0]: @count privitak
hr[1]: @count privitka
hr[2]: @count privitaka

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Automatic alias
hr: Automatski alijas

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalni tabovi

en: New revision
hr: Nova revizija

en: No revision
hr: Nema revizije

en: @number comments per page
hr: @number komentara po stranici
