Vertical Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: None
ru: Нет

en: <none>
ru: <нет>

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: 1 attachment | @count attachments
ru[0]: @count вложение
ru[1]: @count вложения
ru[2]: @count вложений

en: Anonymous
ru: Гость

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Automatic alias
ru: Автоматический псевдоним

en: Vertical tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Vertical Tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Provides vertical tabs for the node form.
ru: Предоставляет вертикальные вкладки для форм редактирования материала.

en: Not in book
ru: Не в книге

en: <create a new book>
ru: <создать новую книгу>

en: New book
ru: Новая книга

en: By @name on @date
ru: @name. @date

en: By @name
ru: Автор: @name

en: Sticky on top of lists
ru: Закрепить вверху списков

en: Not in menu
ru: Не в меню

en: No attachments
ru: Нет закачанныех фалов

en: Alias: @alias
ru: Адрес: @alias

en: No alias
ru: Синоним не задан

en: No flags
ru: Нет флагов

en: No terms
ru: Нет терминов

en: New revision
ru: Новая правка

en: Vertical tabify this form.
ru: Включить вертикальные вкладки для этой формы.

en: Include the following elements in the vertical tabs
ru: Включить следующие элементы в вертикальные вкладки

en: New fieldsets will be included by default.
ru: Новые наборы полей будут включены по умолчанию

en: No revision
ru: Версий нет

en: @number comments per page
ru: Комментарии на странице: @number

en: Requires a title
ru: Требуется заголовок

en: No body
ru: Отсутствует текст
