Vertical Tabs (6.x-1.0-beta6) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Published
th: จัดพิมพ์แล้ว

en: Promoted to front page
th: แสดงในหน้าแรกแล้ว

en: Anonymous
th: ผู้ไม่ประสงค์ออกนาม

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Vertical Tabs
th: แท็บแนวตั้ง

en: Not in book
th: ไม่อยู่ในหนังสือ

en: New book
th: หนังสือใหม่
