Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: None
ar: لا يوجد

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مُرَقَّى للصفحة الرئيسية

en: 1 attachment | @count attachments
ar[0]: مرفق واحد
ar[1]: لا مرفقات
ar[2]: مرفقان
ar[3]: @count مرفقات
ar[4]: @count مرفقا
ar[5]: @count مرفق

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Vertical Tabs
ar: التبويبات العمودية

en: Not in book
ar: ليس في الكتاب

en: New book
ar: كتاب جديد

en: By @name on @date
ar: من @name بتاريخ  @date

en: By @name
ar: من %name

en: Not in menu
ar: غير موجود في القائمة

en: Alias: @alias
ar: البديل: @alias

en: No alias
ar: لا يوجد بدائل

en: New revision
ar: مراجعة جديدة

en: No revision
ar: لا توجد أي مراجعة

en: @number comments per page
ar: @number تعليق في الصفحة

en: Requires a title
ar: العنوان ضروري

en: No body
ar: لايوجد نص

en: Not restricted
ar: غير مقيد
