Vertical Tabs (6.x-1.0-beta7) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: None
cs: Žádné

en: <none>
cs: <žádné>

en: Published
cs: Vydáno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: 1 attachment | @count attachments
cs[0]: @count příloha
cs[1]: @count přílohy
cs[2]: @count příloh

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Not published
cs: Nevydáno

en: Not in book
cs: Není v knize

en: New book
cs: Nová kniha

en: By @name on @date
cs: Uživatel @name dne @date

en: By @name
cs: Dle @name

en: Not in menu
cs: Není v menu

en: No alias
cs: Žádný alias

en: No terms
cs: Žádné termíny

en: New revision
cs: Nová revize

en: No revision
cs: Žádná revize

en: @number comments per page
cs: Počet komentářů na stránku: @number

en: Requires a title
cs: Vyžaduje název

en: Not restricted
cs: Není omezeno
